Про мене

Мій шлях лікаря онколога почався за довго до вступу до ВНЗ. Я завжди хотів і прагнув бути лікарем ще зі шкільних часів. Мене цікавила біологія, хімія і для мене професія лікаря було не просто досягненням в житті, а бажанням допомагати людям в боротьбі з раком, застосовувати знання і навички, що б допомогти подолати цю хворобу.
У 2008 році я вступив до Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, який успішно закінчив у 2014 році отримавши диплом за фахом лікувальна справа.

З 2011 по 2012 рік працював в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де надавав екстрену допомогу на до госпітальному етапі.

Після закінчення ВНЗ в 2015 році я поступив в Націоналную медичну академію післядипломної освіти ім. Шупика, отримав кваліфікацію онколога та онкохірурга і почав свій шлях практики в галузі хірургії пухлин шкіри, кісток і м'яких тканин поступово на інтернатуру в Національний інститут раку в г. Киев.

З 2017 року і в даний час я працюю в Національному інституті раку в г. Киев, де моєю основною спеціалізацією залишається онкологія, онкохірургія і шкіри, кісток і м'яких тканин.

За сумісництвом я так само працюю топ фахівцем в мережі клінік "Лазерхаус" з видалення шкірних новоутворень (родимок, папілом, невусів і так далі).

Крім практичних застосувань своїх навичок в галузі хірургії та лікування пухлин я проводжу науково-дослідні роботи.

Неодноразово публікував статті на тему ендопротезування, органосохранное хірургії опорно-рухового апарату, лікування гігантоклітинної пухлини, кобмінірованного лікування пухлин м'яких тканин і кісток.

Так само беру участь в практичних мультицентрових клінічних дослідженнях з лікування злоякісних пухлин, останнє з яких - дослідження атезолізумаба у пацієнтів з меланомою з геном BRAF v600 дикого типу від компанії Roche.

У моєму розумінні, запорука ефективного лікування пацієнтів є постійний розвиток лікаря онколога / хірурга-онколога в цій галузі, так як наука постійно рухається вперед, саме з цього я постійний учасник різних міжнародних конференцій, за останні роки відвідав ESMO Sarcoma & GIST Symposium (Мілан, Італія , 2018 рік), ESMO Sarcoma & GIST Symposium (Мілан, Італія, 2020 рік) на тему лікування сарком і гастроинтестинальной стромальной пухлини;ESMO Sarcoma & GIST Symposium (Мілан, Італія, 2018 рік), ESMO Sarcoma & GIST Symposium (Мілан, Італія, 2020 рік) на тему лікування сарком і гастроинтестинальной стромальной пухлини; European Musculo-Skeletal Oncology Society 31nd annual meeting (Амстердам, Нідерланди, 2018 рік), European Musculo-Skeletal Oncology Society 32nd annual meeting (Флоренція, Італія, 2019 рік) щорічні збори онкологів на тему лікування пухлин кісток і м'яких тканин; Bone and Soft Tissue Tumors Madrid Course (Мадрид, Іспанія, 2019 рік) курс з лікування пухлин кістки, м'яких тканин.

Моя основна мета в роботі - це допомога в лікуванні і боротьбі з раком, я вірю в те, що разом ми зможемо перемогти цю непросту хвороба.

В чому сенс життя? Служити іншим і робити добро.
Аристотель

Заходи

Міжнародний медичний форум (IMF) 2021

Міжнародний медичний форум (IMF) 2021

Виступ на Міжнародному медичному форумі (IMF) 2021 року був для мене як ковток свіжого повітря після заходів в онлайн режимі в 2020 році. Висловлюю подяку всім організаторам і слухачам за інтерес до моєї доповіді. Темою моєї доповіді було «Комбіноване лікування гігантоклітинної пухлини з використанням інгібіторів RANKL».

Прямий ефір Українського радіо

Прямий ефір Українського радіо

У прямому ефірі Українського радіо говорили про небезпеку пухлин шкіри, про те як вчасна діагностика і лікування рятують життя, а самолікування може завдати шкоди здоров’ю. Даний прямий ефір був присвячений місяцю обізнаності про меланому (злоякісної пігментної пухлини шкіри, очей та слизової).

Прямий ефір з Мілою Реутовою

Прямий ефір з Мілою Реутовою

Провели прямий ефір з Мілою Реутовою (Inspiration Family) присвячений місяцю обізнаності про саркому кісток та м’яких тканин. Сподіваюсь, що проглянувши його ви зможете дізнатись більше про діагностику та лікування таких рідкісних захворювань.